Твої золоті заощадження подорожчали

Такий рекордної ціни золото досягло вперше в цьому столітті


На тлі світової кризи фондові біржі намагаються нівелювати падіння цінності ринку валют. Ослаблення долара останнім часом змушує інвесторів задуматися про більш надійні вкладення. І найкращим рішенням, як і раніше, залишається покупка дорогоцінних металів.


27 липня ціни на золото знову б'ють світовий рекорд: протягом дня вартість сягала 1940$ за унцію. Останній раз така сума на біржі звучала під час кризи 2011 року. А закінчення торгів на позначці 1931$ взагалі є рекордом 21 століття.


button_2.png

Причиною стали: крах світової економіки, зниження процентних ставок, зовнішня політика США і Китаю, а також безліч неочевидних факторів.


Історія світової економіки неодноразово демонструвала, що саме в такі моменти у досвідчених інвесторів зростає інтерес до золота. Вони починають залучати величезні інвестиції і метал, відповідно, зростає в ціні.


Але навіть серед людей, які далекі від фондових бірж, існує думка, що золото — найкращий спосіб заощаджень. Воно не підвладне кризам або інфляції. А найголовніше — зберігає свою цінність в будь-який час. І вони абсолютно праві.


Для звичайних людей покупка золота звучить як щось зі світу олігархів і бізнесменів. Більшість бачили злиток тільки в кіно, а ювелірні прикраси можуть собі дозволити виключно з особливої ​​нагоди. До вживаного золота ставлення зовсім інше. Ціна на нього нижча, а значить ліквідність вища. Одним з найбільш вигідних пропозицій на ринку може похвалитися маркетплейс BOO!ua. Всі прикраси тут продаються за ціною лому, а значить, їх вартість при перепродажі може хіба що вирости. Це дає можливість інвестувати практично будь-яку суму в дорогоцінний метал і при цьому не переплачувати за його маркетинг.


Хочеш надійно зберегти свої гроші?

Зберігай їх в золоті!