За що люблять BOO!ua?

Наш маркетплейс б/у товарів є унікальним на ринку України. В першу чергу завдяки великій кількості корисних опцій для клієнта. Ми дбаємо про те, щоб у наших покупців залишилися приємні враження від покупки б/у товарів і вони із задоволенням поверталися до нас знову.


В арсеналі крутих плюшок маркетплейсу BOO!ua:


Безпечна угода

Під час оформлення у вас є можливість вибрати варіант оплати. Найвигіднішими і при цьому безпечним варіантом є "Безпечна угода". На відміну від накладеного платежу, не доводиться переплачувати комісію за транзакцію. Гроші при цьому списуються, але не надходять продавцеві до того, як покупець не перевірить і не забере товар на пошті.


Безкоштовна доставка*

Все просто: за доставку замовленого товару в відділення пошти платить не клієнт, а продавець товару. У разі замовлення габаритного товару — це може суттєво вплинути на загальну суму угоди.


Розстрочка або оплата частинами*

Немає потреби відкладати на покупку необхідних речей. Просто скористайтеся можливістю взяти вигідну розстрочку або оплатити товар частинами. І більше не відмовляйте собі в покупці тут і зараз.


Повернення*

Товар не підійшов або просто не виправдав надій? Тоді протягом зазначеного часу ви можете повернути його продавцю і забрати гроші назад. Тепер немає потреби турбуватися про те, як бути з товаром, який вам не підійшов.


*Зазначені опції поширюються не на всі товари нашого порталу, тому просимо уточнювати деталі у оператора при замовленні.Наша команда продовжує працювати над тим, щоб ваш досвід покупок в маркетплейсі BOO!ua залишав тільки приємні враження. Дякуємо, що ви з нами!