Відгуки

Написати відгук

Олена

20 Квітня 2024

Вперше робила замовлення на золоті сережки. Отримала, все супер. Все відповідає опису. Дякую!

22 Квітня 2024

Boo!UA

Дякуємо за Ваш відгук. Ми раді що змогли бути корисними для Вас!

Тетяна

10 Квітня 2024

Вперше скористалася сайтом boo.ua, було опасіння що "надурять", але  сайтом задоволена. Багато корисного товару і за помірну ціну, як то кажуть «на кожен товар є свій покупець». Звʼязалися швидко, все зʼясували. Дякую за швидку доставку, рекомендую!

12 Квітня 2024

Boo!UA

Дякуємо за Ваш відгук. Ми раді що змогли бути корисними для Вас!

Тетяна

06 Березня 2024

При замовленні через Нову Пошту, будьте уважні, що з вас знімуть додаткову комісію. Телефон коштував 12 810 грн, з доставкою та комісією - вийшло  13 255 грн. Доставка 169 грн та комісія 276 грн.
Чому покупець повинен сплачувати комісію?

07 Березня 2024

Boo!UA

Дякуємо за Ваш відгук на сайті Boo!UA. Ми маркет плейс - лише публікуємо товар продавця на сайт. Щодо комісії, її встановлює Нова Пошта, не сайт, не продавець. При оформленні замовлення співробітник інформує про можливу комісію Нової Пошти від 2 до 4 відсотків. Тобто, комісія та доставка встановлюється за тарифами Нової Пошти. Ми рекомендуємо перед покупкою перевіряти умови доставки, щоб бути впевненим у повній вартості замовлення. Також, є можливість зв'язатися безпосередньо з продавцем через нашу платформу, для обговорення можливих альтернативних умов доставки. Хочемо звернути увагу що на сайті є можливість придбати товар з онлайн оплатою, якщо товар Вас не влаштує - кошти повернуться протягом 7 робочих днів, в такому разі Ви оплатите лише за доставку. Команда Boo!UA.

Написати відгук